باربری تهران -اتوبار تهران 09127906652-22385779 - باربری تهران, اتوبار تهران,اتوبار ,باربری
سه شنبه, 18 4 -2668 10:01

اتحادیه چیست

نوشته شده توسط

تعریف اتحادیه در باربری شهرستان

حتما بارها با کله ی اتحادیه رو به رو شده ایید و یا حتی از آن استفاده نموده ایید اما آیا میدانید اتحادیه چیست و چه وظایفی دارد ؟آیا می دانید که اتحادیه باربری تهران تنها یکی از اتحادیه های فعال است؟بسیاری از شهروندان عزیز وظایف اتحادیه را تنها در تعریف نرخ و قیمت خلاصه نموده اند اما اینگونه نیست .اتحادیه ها وظایف زیادی دارند که تنها یکی از آنها تعیین نرخ و قیمت برای صنف مشخص است.ما در اینجا شما را با مفهوم اتحادیه و وظایف آن اشنا خواهیم نمود.

اتحادیه باربری تهران
اتحادیه باربری تهران

اتحادیه چیست؟

در کل به هر انجمن و جمعی که یک سری هدف مشخص داشته باشند و برای حمایت از صنف یا تشکیل صنفی خاص باشد اتحادیه می گویند .در حال حاظر می توان گفت تمامی مشاغل دارای اتحادیه می باشند مانند اتحادیه کارگران,اتحادیه باربری و اتحادیه باربری شهرستان.

وظایف اتحادیه چیست؟

همانطور که توضیح داده شد هر شغلی یک اتحادیه دارد اما اصلا چه لزومی برای وجود اتحادیه هست؟باید گفت که اتحادیه ها از افراد خوشنام و با تجربه در یک صنف مشخص تشکیل شده است که دور یک میز جمع شده و با هدف بهبود وضعیت و رضایت مشتری و کارفرما تلاش می کنند.از وظایف اتحادیه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اتحاد و همبستگی میان تمام اعضا

 • مدیریت برنامه ریزی ها جهت انجام صحیح و حفظ انسجام

 • تعیین هدفهای مشخص و برنامه ریزی هدفمندجهت دستیابی به آن اهداف

 • شناسایی خطرات و آسیبها بر سر راه گسترش صنف مشخص مانند باربری و برناه ریزی برای عبور از آنها

 • ایجاد فضای رقابتی سالمانه و خوب برای ارائه هرچه بهتر و بیشتر خدمات 

 • کمک به بهبود قوانین و مقررات

 • ایجاد تشکلهای مشاوره ایی جهت ارائه مشاوره سازنده

 • شناخت فرصت های تجاری و استفاده از آنها

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
سه شنبه, 13 4 776 11:32

باربری تهران بابلسر

نوشته شده توسط

باربری در بابلسر

باربری تهران بابلسر
باربری تهران بابلسر

حمل و نقل و باربری در بابلسر از نیازهای اساسی شهروندان این منطقه است .بابلسر با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است و در بیشتر روزها هوا یا ابری است یا بارانی .اما این آب و هوا همانقدر که زیبا و دلنشین است می تواند مشکلاتی را از جمله لیز بودن راهها استاندارد نبودن جاده ها به همراه داشته باشد .از انجا که در حال حاظر از وضعیت اقتصادی چندان مطلوبی برخوردار نیستیم هیچکس دوست ندارد که لوازم و اثاثیه اش را به شرکت باربری غیر مطمانی برای حمل بار از تهران به بابلسر بسپارد.اما چاره ی کار چیست؟آیا باید بیخیال اثاث کشی و حمل بار به بابلسر شویم؟

جواب ما خیر است .البته که خطرات زیادی در بین راه وجود دارد اما شما می توانید با انتخاب درست و به جای یک باربری ایمن و مطمان خیال خودتان را از هر نظر راحت کنید .ما تنها باربری معتبرر و بزرگترین باربری تهران به بابلسر را به شما پیشنهاد می کنیم باربری که تمامی خدمات زیر را به مشتریانش با بهترین کیفیت ارائه می کند.

وانت بار بابلسر

در مجموعه باربری بابلسر وجود تعداد زیادی اتومبیل و کامیون برای نیازهای مختلف وجود دارد از کامیون مسقف ,کامیون روباز ,ایسوزو,خاور,تریلی و ترانزیت گرفته تا وانت,نیسان ,پراید وانت .بنابر این مشتری هیچگاه هزینه ایی اضافه تر بر هزینه ی اصلی بارش پرداخت نمی کند و بسته به حجم و وزن بار خود می تواند درخواست متناسبترین و بهترین ماشین را از کارشناسان ما نماید.وانت بار بابلسر را نیز می توان یکی از زیر شعبه های باربری تهران بابلسر دانست که هر دو زیر نظر مستقیم شرکت حمل و نقل تهران بزرگ فعالیت می نمایند.پشتوانه ایی قوی و با سابقه همیشه هر تایدی بر بهترین انتخاب شما خواهد بود.

اتوبار بابلسر

در سالهای اخیر علاوه بر نیاز حمل با از تهران به شهرستان کم کم نیاز حمل بار از بابلسر به تهران و شهرستانها نیز احساس شد.که از این جهت باربری تهران به شهرستان که به باربری شهرستان نیز شهرت دارد تصمیم به تاسیس شعبه ایی از اتوبار خود در بابلسر با نام اتوبار بابلسر نمود .اتبار بابلسر با دستور مدیریت باربری شهرستان تاسیس و یک اتوبار نوپا به حساب می آید اما از آن جهت که تمم کارکنان و رانندگان این اتوبار از با تجربگان باربری شهرستان هستند می توانید مطمان باشید که بار و محموله ی شما را یک باربری خوب و مطمان جا به جا می نماید.

باربری تهران به بابلسر

از خدمات باربری تهران به بابلسر می توان به اثاث کشی,حمل لوازم منزل,حمل لوازم اداری,بسته بندی تخصصی بار و اثاثیه,چیدمان دکوراسیون داخلی و... اشاره نمود .که هر کدام از این خدمات به وسیله بهترین لوازم و امکانات و با تکیه بر تجربه ی چندین ساله نیروها و کارگران متخصص ما انجام می شود.

اثاث کشی تهران به بابلسر

اگر در تهران هستید و قصد اثاث کشی یا اسباب کشی به بابلسر را دارید و نمی دانید باید از کجا شروع کنید .نگران نباشید تنها کافیه با ییکی از شماره های ما تماس بگیرید تا د اسرع وقت کارگران و مشاوران ما در محل حاظر شوند .دیگر نیازی نیست دست به سیاه و سفید بزنید تنها کافیه کنار وایسید و بببینید چطور کل وسایل و خانه ی شما جمع و جور و بسته بندی و اماده حرکت میشه.ما کل خدمات اثاث کشی تهران به بابلسر را با کمترین قییمت از صفر تا صد برایتان انجام میدهیم.

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
جمعه, 09 4 776 00:54

باربری ظریف بار

نوشته شده توسط

باربری ظریف بار 

 

22618722

ظریف بار

ما در این تحقیق قصد داریم بعضی از خدمات باربری معروف ظریف بار رو معرفی و حتی انها را به چالش بکشیم.باربری تهران بزرگ با سالها سابقه خدمت صادقانه توانسته مشتریان خود را راضی نگه دارد اما تنها این باربری نیست که در تهران فعالیت می نماید بلکه باربری های با تجربه ی دیگری نیز مانند باربری ظریف بار هستند که سالهاست در این زمینه کار می کنند.

بیشتر شما عزیزان با خدمات متنوع باربری تهران بزرگ اشنا هستید پس در اینجا قصد داریم به خدمات باربری ظریف بار بپردازیم.

سابقه خدمات رسانی ظریف بار

خود باربری ظریف بار اطلاعات چندان روشنی از این باربری در اختیار مشتریان نگذاشته اما طبق تحقیقات انجام شده تقریبا قدمتش به اندازه باربری شهرستان است.

خدمات ظریف بار

این باربری تمامی خدمات حمل و نقل و اثاث کشی منازل و ادارات را انجام میدهد که به تازگی هم خدمات جدیدتری همچون انبار اثاثیه ارائه نموده است .این باربری و خدمات در مقابل خدمات ارائه شده در اتوبار تهران قابل توجیه است.از این نوع خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونید با شماره 22618722 تماس حاصل نمایید.

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
چهارشنبه, 07 4 776 16:19

باربری تهران به شهرستان

نوشته شده توسط

باربری تهران به شهرستان

حمل و نقل بار از تهران به شهرستانها یکی از نیازهای مهم و اساسی است که باربری تهران بزرگ توانسته این این نیاز را با دو شعبه بزرگ در نقاط مختلف تهران براورده نماید .هر کدام از این شعب کاری مشابه را انجام میدهند یعنی هردو به امر حمل بار از تهران به تمام شهرستانها را به بهترین نحو ممکن و در سریعترین زمان انجام می دهنداصول این شعب دقیقا برابر قوانین و قواعد بزرگترین باربری تهران قانون گذاری شده است به گونه ایی که تمامی دستورات و تعرفه های حمل بار به صورت مستقیم از باربری تهران بزرگ به دو شعبه ی باربری شهرستان و باربری تهران به شهرستان ابلاغ می شود.

باربری تهران به شهرستان خدمات متنوعی را در امر باربری انجام می دهد که در زیر به انها اشاره شده  است.این باربری همیشه سعی کرده بهترینها ر برای مشتریانس به ارمغان بیاورد.از این رو شفاف سازی و معرفی خدمات قابل ارائه توسط این باربری را حق مسلم مشتری می داند .

 • اثاث کشی (اسباب کشی) تهران به شهرستان

باربری شهرستان
باربری شهرستان
 •  

  • اثاث کشی و یا همان اسباب کشی در تمام شعب باربری تهران انجام می شود اما در شعبه باربری شهرستان اینکار به صورت ویژه و با اطمینان بیشتری انجام می شود .به این بخش و اثاث کشی تهران به شهرستان باربری ویژه و یا باربری Vip نیز گفته می شود از قیمت ها ی باربری تهران به شهرستان می توان به موارد زیر اشاره نمود این موارد تنها برای اثاث کشی است و در مواردی که در لیست ذکر نشده است مبلغ به صورت توافقی محاسبه می شود.

لازم به ذکر است که قیمتها و نرخ باربری تهران به شهرستان بسته به تعداد کارگر لازم و طبقات آپارتمان در آپارتمان نشینی ها نیز بستگی دارد.

پیشنهاد باربری تهرن به شهرستان برای اطلاع دقیق از نرخ حمل بار تماس با شماره های این واحد و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان است.

شرکت تهران بزرگ با حمایت کامل از مشتریانش تمامی خدمات حمل و نقل بار را انجام می دهد که این خدمات می تواند شامل(حمل لوازم خانه یا همان اثاث کشی و اسباب کشی,حمل گاوصندوق,حمل مبلمان با ماشین الات مخصوص حمل مبلمان,حمل پیانو,حمل یخچال ساید بای ساید به صورت تضمینی و ضمانتی ,چیدن دکوراسیون داخلی در مقصد ,حمل سفارشات شرکتها در شهرستانها ,حمل تولیدات کارگاه های تولیدی).

هر ساله از طرف شعبه مرکزی و اتحادیه باربری تهران نرخهای مصوب حمل و نقل به این شعب ارجاع داده می شود که در ادامه تمامی این نرخ های حمل بار در سال 1397 که در اردیبهشت ماه اعلام شد به اگاهی شما عزیزان می رسد.

با اطمینان می توان گفت که شرکت تهران بزرگ یکی از معتبرترین باربری های موجود می باشد که با داشتن بیش از 40 شعبه مختلف در نقاط مختلف تهران توانسته کل تهران را تحت پوشش خدمات باربری و حمل بار خود قرار دهد . این باربری در طول بیش از 12 سال سابقه خدمات رسانی توانسته تمامی مجوزهای لازم را از تمامی ارگان ها دریافت و کارنامه ی کاری خود را با چندین لوح زرین افتخار و تقدیر از اتحادیه حمل و نقل برون شهری و درون شهری درخشان تر نماید.

شرکت تهران بزرگ با دارا بودن گواهی هایی همچون

⇐مجوز رسمی و معتبر از اتحادیه حمل و نقل برون شهری و درون شهری

⇐کد اعتبار از سازمان صنعت معدن و تجارت

⇐پرونده های مالیاتی و معتبر در سازمان مالیات کشور

⇐مجوز صدور بیمه نامه برای حمل بار درون شهری و باربری تهران به شهرستانها

⇐پلمپ اختصاصی بار تا رسیدن به مقصد برای بارهای مخصوص

اماده ثبت و بستن قرارداد همکاری با تمامی شرکت ها و کارگاه های تولیدی می باشد قطع به یقین این باربری می تواند با امکانات و ماشین آلات متنوعی که برای حمل و نقل به کار می برد تمامی نیازهای شما را چه از نظر حمل و نقل داخلی و حمل و نقل برون شهری و چه از نظر پخش تولیدات شما برآورده نماید.

لازم به ذکر است که تعرفه های این باربری برای شرکتها و کسانی که ثبت قرار داد می نمایند کاملا متفاوت بوده و از تخفیفات ویژه ایی برخوردار خواهد بود.

انواع ماشین الات موجود در باربری تهران به شهرستان جهت حمل بار متناسب با میزان و حجم بار شما:

شما عزیزان می توانید در نظر بگیرید که بار و یا اثاثیه ایی که قصد حمل و نقل ان را دارید در کدام یک از رنجهای زیر قرار می گیرد و مناسبترین ماشین برای حمل اثاثیه شما کدام است .البته لازم به ذکر است که اگر هم با کارشناسان ما تماس بگیرید از مشاوره ی رایگان در مورد قیمتهای به روز حمل و نقل برخوردار می شوید و هم می توانید از 20درصد تخفیف کارشناسانه برخوردار شوید .

 • کامیونت مسقف ویژه

  کامیون مسقف
  کامیون مسقف

   

  • مانند خاور,ایسوزو,بادسان ,کاویان

  • این نوع ماشین الات بیشتر جهت حمل لوازم و حساس با حجم زیاد و وزن نسبتا کم است که به عنوان مثال می تواند به اثاث کشی و حمل لوازم اداری اشاره نمود

  • این نوع کامیونها توسط سقفی فلزی و یا چادری پوشانده شده اند تا از ورود گرد و غبار ویا سرما و برف و باران در فصل های سرد جلوگیری شود.

  • در این نوع کامیونت ها جهت محافظت هرچه بیشتر لوازم و اثاثیه شما علاوه بر بسته بندی اصولی لوازمتان توسط تیم بسته بندی از لاستیک های ضزبه گیر,کارتونهای چند لایه,پتوهای مخصوص و طناب استفاده می شود.

  • کف و بدنه این نوع کامیونتها به صورت کامل با موکتهای مخصوص پوشانده شده است تا از هر جهت در مقابل خط و خش افتادن لوازم و وسایلتان جلوگیری شود.

  • نکته قابل توجه و مهم این است که امکان تردد و عبور این نوع کامیونتها و یا خاورهای مسقف فلزی در تمام طول روز و در تمام مسیر ها ازاد است پس دیگر نگران زمان حمل بار و اثاثیه نیستید.

  • رانندگان این نوع کامیونت ها دارای مدرک تایدیه رانندگی از باربری تهران به شهرستان می باشند.

 • وانت و نیسان

  وانت تلفنی
  وانت تلفنی
 •  

  • به جرات می توان گفت یکی دیگر از خدمات بی نظر این باربری حمل بار به شهرستان با وانت و نیسان نیز می باشد .یعنی اگر حجم و وزن بار شما تا 2 تن باشد میتوانید ان را با وانت و یا نیسان ارسال نمایید

  • بخش و واحد وانت تلفنی تهران کار حمل بار به شهرستان با نیسان را نیز انجام میدهد.

  • مقرون به صرفه بودن حمل بار توسط وانت و نیسان تهران

  • امکان بار اشتراکی

  • امکان حمل بار تکی مانند گاوصندوق و یخچال ساید بای ساید

 • کامیون روباز

  کامیون روباز
  کامیون روباز
 •  

  • هزینه حمل و نقل توسط این کامیونها نسبت به کامیونت های مسقف کمتر است .

  • جهت حمل بارهایی چون آرد,میوه و تره بار,مصالح ساختمانی و.. استفاده می شود

  • در این نوع کامیونها نیز از گتو و تجهیزات ایمنی در صورت حمل لوازم حساس به دستور مشتری استفاده می شود

 • کامیون تک یا ده تن

  کامیون ده تن
  کامیون ده تن
 •  

  • همانطور که از اسم این کامیون مشخص است برای وزنهایی تا سقف ده تن مناسب است.

  • از این کامیونها به دو صورت مسقف و روباز استفاده می شود و بیشتر در باربری شهرستان مورد استفاده است

 • کامیون کشنده

  کامیون کشنده
  کامیون کشنده
 •  

  • این نو کامیونها برای حمل بار تا سقف 24تن استفاده می شوند

  • موارد استفاده این نوع کامیونها حمل بارهای زیاد مانند فراورده های نفتیی تولیدات فلزی و... می باشد.

سعی نمایید در انتخاب وسیله ی نقلیه جهت حمل بار خود نهایت دقت را داشته باشید تا هم در هزینه ها صرفه جویی نمایید و هم اینکه ایمنی بار و محموله ی خود را تامین نمایید.

البته که کارشناسان ما خود با توجه به معیارهای خاص ماشین مورد نظر را به شما پیشنهاد می کنند اما تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید.

حمل بار به صصورت اشتراکی(روباری)

یکی دیگر از خدمات باربری شهرستان حمل بار به صورت روباری است.

روباری یا باربری اشتراکی چیست؟

گاهی اوقات شما نیاز دارید تا یک وسیله ایی رو به شهرستانی ارسال نمایید اما به دلایلی همچون حجم کم وسیله و یا کم ارزش بودن ان حاظر نیستید پول زیادی برای حمل و نقل اون پرداخت کنید و از طرفی عجله ایی در زمان رسیدن به مقصد ندارید .دراین مواقع باید چیکار کرد؟

نگران نباشید باربری شهرستان برای این موارد هم نیز چاره جویی کرده .شما عزیزان می توانید از تعرفه های روباری استفاده نمایید تعرفه های روباری به این صورت است که شما تماس میگیرید و درخواست خود را برای حمل بارتون به صورت روباری به کارشناسان اعلام میکنید .کارشناسان ما نیز به شما میگویند که کاروان و کامیون روباری ما در صورت رسیدن به حد نصاب و پر شدن به مقصد در فلان روز حرکت می کند .در این صورت شما هزینه ایی ناچیز برای حمل بار و رساندن به مقصد پردخت می کنید و دیگر لازم نیست کل هزینه ماشین را پرداخت نمایید به این روش روباری و یا باربری اشتراکی نیز می گویند.

 هزینه باربری تهران به شمال

شهر  هزینه ارسال بار به صورت روباری یا اشتراکی  هزینه حمل بار با وانت نیسان 2 تن  هزینه حمل بار با کامیون روباز 4 تن  هزینه حمل بار با کامیون مسقف  هزینه حمل بار توسط کامیون 10 تن  نرخ حمل بار با کامیون 8 تن  نرخ حمل بار با کامیون 12 تن  نرخ حمل بار با کامیون کشنده 15 تن  نرخ حمل با با احتساب اشتراک
 باربری تهران به گیلان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به رشت  منتظر تعرفه های تخفیف دار  210000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  500000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار   منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به ساری  منتظر تعرفه های تخفیف دار  200000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  480000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
 باربری تهران به بابلسر   منتظر تعرفه های تخفیف دار 280000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  450000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
 باربری تهران به گرگان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  410000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  630000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
 باربری تهران به قائم شهر  منتظر تعرفه های تخفیف دار  240000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  400000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به بابل  منتظر تعرفه های تخفیف دار  260000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  420000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
 باربری تهران به بندرانزلی  منتظر تعرفه های تخفیف دار  380000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار 550000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به آمل  منتظر تعرفه های تخفیف دار  230000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  400000 تومان  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار  منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به لاهیجان منتظر تعرفه های تخفیف دار 320000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 540000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به چالوس منتظر تعرفه های تخفیف دار 300000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 480000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به استارا منتظر تعرفه های تخفیف دار 380000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 550000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به رامسر منتظر تعرفه های تخفیف دار 380000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 550000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به گنبدکابوس منتظر تعرفه های تخفیف دار 480000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 700000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به بابلسر منتظر تعرفه های تخفیف دار 300000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 450000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به تنکابن منتظر تعرفه های تخفیف دار 300000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 530000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به لنگرود منتظر تعرفه های تخفیف دار 350000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 540000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به رودسر منتظر تعرفه های تخفیف دار 380000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 525000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به آستانه اشرفیه منتظر تعرفه های تخفیف دار 390000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 550000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به بندرامیر آباد منتظر تعرفه های تخفیف دار 395000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 545000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به ماسال شاندرمن منتظر تعرفه های تخفیف دار 400000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 560000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به رودبار منتظر تعرفه های تخفیف دار 280000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 400000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به نوشهر منتظر تعرفه های تخفیف دار 300000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 470000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به کیاشهر منتظر تعرفه های تخفیف دار 350000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 530000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به زیباکنار منتظر تعرفه های تخفیف دار 390000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 550000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به بابلسر منتظر تعرفه های تخفیف دار 300000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار 430000 تومان منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار
باربری تهران به کیاشهر منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار منتظر تعرفه های تخفیف دار

 با ما همراه باشید و از خدمات ما لذت ببرید.

 

 

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
پنج شنبه, 25 4 776 14:32

حمل و جابجایی سرویس خواب در اسباب کشی

نوشته شده توسط

حمل و جابجایی سرویس خواب در اسباب کشی

نحوه بسته بندی و جابجایی سرویس خواب چگونه انجام میشود ؟

یکی از زیبایی های دکوراسیون منزل اتاق خواب ها هستند حال چه اتاق خواب کودکان یا بچه ها باشد و چه اتاق خواب بزرگسالان.اتاق خواب معمولا وسایل و تجهیزات زیادی را در خود جمع میکند که مهم ترین آنها سرویس خواب است .سرویس خواب در نحوه چیدمان منزل تاثیر بسزایی دارد چون قسمت اصلی از وسایل اتاق خواب به شمار می آید.امروزه با پیشرفت فراوان در همه عرصه ها که سرویس خواب هم ممکن است جزیی از آنها باشد زیبایی ها و طرح های خاص خود را دارد مثلا اگر اتاق خواب فرزند پسر است معمولا از سرویس خواب طرح ماشین با رنگ های پسرانه مثل آبی استفاده میکنند یا اگر هم دختر است از طرح های عروسکی با رنگ قرمز یا صورتی استفاده میشود یا طرحهایی مجلسی و اسپرت که برای بزرگسالان هم استفاده میشود.اما در هنگام اسباب کشی جدای از اینکه باید همه وسایل را بسته بندی و مرتب کرد باید توجه ویژه ای به اسباب و اثاثیه های اتاق خواب کرد که مهم ترین آنها سرویس خواب ها هستند.نحوه بسته بندی سرویس خواب به این گونه است :

1 . قدم اول این است که همه قطعات و تجهیزات جانبی سرویس خواب را از هم جدا نمود تا در هنگام حمل آسیبی به قطعات آن وارد نشود.

2 . تشک تخت خواب را هم از روی تخت بردارید و آن را با استفاده از یک پلاستیک آن را بپوشانید.

3 . بعد از جدا نمودن وسایل جانبی و تشک , تاج تخت را هم جدا کنید و آن را در پلاستیک های حبابدار بپیچید.

4 . بعد از اتمام کار تخت خواب نوبت به سرویس پاتختی و آینه و ... میشود . آینه را هم با استفاده از همین پلاستیک های حبابدار یا پارچه های نرم و یا پتو بپوشانید و سپس آنها را بسته بندی کنید.

5 . کشوها و دراورهای سرویس پاتختی را هم در بیاورید و اشیا یا لباس ها و لوازمی که در آن قرار داده اید را بیرون بیاورید و بسته بندی کنید و کشو های پاتختی را هم در بیاورید و همه را جداگانه با استفاده از سلفون های حبابدار کامل بپوشانید و همه آنها را در کنار هم بچینید و در یک جعبه بزرگ قرار دهید.

6 . میز آرایشی را هم دقیقا به روش دیگر وسایل پوشانده و بسته بندی کنید و قبل از بسته بندی هم تمامی وسایل آرایشی و دیگر وسایلی که روی آنها قرار داده اید را در جعبه ای دیگر نگهداری کنید.

7 . در هنگام جابجایی تمامی اجزا سرویس خواب هم حتما به شرکت باربری مورد نظر تاکید کنید که مراقب آن باشند و در حین جابجایی قسمت های محکم آن را بردارند به هیچ وجه از پایه های آن برای جابجایی کمک نگیرند چون نازک و شکننده است.

اگر هم از باربری شهرستان برای حمل لوازم منزل کمک گرفته اید مطمئن باشید که تمام تلاش خود را میکند تا یک اسباب کشی سریع و دور از تلفات و آسیب را انجام دهند چون تمامی پرسنل متخصص در امر بسته بندی و جابجایی هستند.

بسته بندی سرویس خواب
بسته بندی سرویس خواب

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
چهارشنبه, 24 4 776 15:28

قوانین اساسی در اسباب کشی

نوشته شده توسط

قوانین اساسی در اسباب کشی

خیلی از افراد در هنگام اسباب کشی چنان دغدغه و استرسی را دارند که شاید نزدیک به یک ماه قبل از اسباب کشی این استرس و دلهره را با خود حمل میکنند اما در واقع نباید چنین باشد بلکه اگر یک برنامه ریزی مرتب و منظم را برای خود تنظیم کنید و هر مسئولیتی را به عهده فردی واگذار کنید نه تنها اینکه این همه زمان برای اثاث کشی تلف نمیشود بلکه در کوتاهترین زمان ممکن هرکسی وظیفه خود را انجام میدهد و در واقع اسباب کشی شما هم به یک تفریح و یک سرگرمی خوب تبدیل میشود.

باربری شهرستان در اینجا نکاتی را برای شما عزیزان بیان میکند که امیدواریم مفید واقع شود :

1 . قبل از هر کاری یک لیست از وسایل منزل تهیه کنید و در مورد هر وسیله ای برنامه ریزی خود را ترتیب دهید اما این نکته فراموش نشود که قدم اول استرس زدایی است به هیچ عنوان نباید نگران اسباب کشی منزلتان باشید.

2 . قدم دوم اینکه ظروف شکستنی , وسایل برقی ,اشیا سنگین وزن و... همه وسایل را از هم جدا کنید و ظروف شکستنی را در نایلون های حباب دار بپیچید و سپس در کارتن های مخصوص بسته بندی کنید.

3 . بعد از بسته بندی ظروف شکستنی سایر وسایل برقی و یخچال و مبلمان و ... را هم بسته بندی کنید.

4 . در حین بسته بندی لوازم میتوانید وسایلی را که دور افتادنی و خراب است و به آنها نیازی ندارید را دور بریزید و یا به کسی که به آنها احتیاج دارد بدهید در این صورت هم شما لوازم غیر ضروری را دور انداخته اید و هم اینکه مقداری از وسایل کمتر میشود و در نتیجه با خیال راحت و با تمام موارد ضروری به مقصد جابجا میشوید.

5 . بعد از بسته بندی وسایل نوبت به مرتب کردن لباسهایتان می رسد تمامی لباسهای ضروری را مرتب بچینید ودر کیسه های مخصوص قرار دهید البته شرکت باربری شهرستان هم یک نوع کیسه مخصوص جهت جمع آوری لباسها دارد به گونه ای که همانطور اتوکشیده و مرتب باقی می مانند.

6 . فرش ها را هم رول کنید و با استفاده از یک سیم یا روسری دور آنها را بپیچید و در نایلون های مخصوص بسته بندی کنید تا مانع باز شدن آنها تا رسیدن به مقصد شوید.

7 . در اخر کار هم که اکثر کارهای به نسبت دشوار را انجام داده اید هر کسی سئولیت جمع آوری لوازم شخصی خود را بر عهده گیرد و آنها را در جعبه هایی بسته بندی کنید مثلا همه کیف هایتان را در کنار هم مرتب بسته بندی کنید یا کفش یا زیور آلات و اشیا ضروری و گرانقیمت تا در زمان نیاز به آنها سردرگم نشوید و مجبور نباشید ساعتها دنبال گشتن برای لوازمتان باشید.

8 . در مرحله آخر هم همانطور که لوازم منزل خود را پاک و تمیز کرده اید یک بررسی نهایی روی منزل فعلی داشته باشید هم برای اینکه وسایلی را فراموش کرده باشید و هم اینکه خانه فعلی را مرتب تحویل دهید و اگر ناپاکی و یا آسیبی به وسایل منزل وارد کرده اید آنها را تعمیر و تمیز کنید و با خیال راحت از منزل فعلی خارج شوید و به مقصد جابجا شوید.

اتوبار شهرستان هر کدام از این نکاتی را که ما خدمت شما یادآوری کردیم را به صورت کاملا مرتب و منظم با استفاده از پرسنل مجرب خود انجام میدهد و از طریق شماره تماس 09127906652 آماده ارائه هر نوع خدمت رسانی به هموطنان عزیز در سر تا سر ایران عزیزمان هستند.

 

بسته بندی
بسته بندی

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
چهارشنبه, 24 4 776 12:18

نحوه بسته بندی اجاق گاز و مایکروفر در باربری

نوشته شده توسط

نحوه بسته بندی اجاق گاز و مایکروفر در باربری

هر وقت اسم باربری به گوش ما میرسد قطعا به این فکر می افتیم که میخواهیم یک اسباب کشی آسان را پشت سر بگذاریم.وسایل آشپزخانه هم چون بسیار حساس هستند در امر بسته بندی و حمل و نقل و جابجایی باید نهایت دقت را بکار بریم در اینجا میخواهیم نکاتی راجع به بسته بندی و جابجایی گاز فر , اجاق گاز و مایکروفر را بیان کنیم.

شیوه آماده سازی و بسته بندی گاز به گونه ای باید انجام گیرد که در حین جابجایی مانع آسیب های احتمالی به آن شویم معمولا اکثر افراد وسایل سنگین آشپزخانه مانند همین اجاق گاز یا گاز فر یا ماشین لباسشویی و ظرفشویی و... کارتن های آن را دور نمی ربزند و در انباری یا جایی از منزل قرار میدهند تا در حین اسباب کشی و جابجایی وسایل دوباره آنها را در کارتن های مخصوص خود بسته بندی کنند.در حین بسته بندی نیز این نکات را رعایت کنید :

1 . همه وسایلی را که در اجاق گاز قرار داده اید را خالی کنید به گونه ای که هیچ وسایلی در گاز باقی نماند .

2 . وسایل و تجهیزاتی که روی شعله گاز قرار داده میشود را جدا کنید و به صورت جداگانه بسته بندی کنید و در آخر که اجاق گاز را کاملا بسته بندی میکنیم این رویه ها را در گوشه ای از کارتن اجاق گاز قرار دهید.

صفحه شیشه ای اجاق گاز را اگر میتوانید جدا کنید و اگر هم جدا نمیشود آن را با پارچه ای نرم یا کارتن با کمک چسب های نواری پهن محکم بپیچید تا در حین جابجایی آسیبی به شیشه آن وارد نشود.

4 . دقت کنید که به غیر از اجاق گاز تمامی متعلقات آن را از هم جدا کنید و به صورت جداگانه بسته بندی کنید و در نهایت در کارتن مخصوص اجاق گاز در کنار یکدیگر قرار دهید مثل شیلنگ گاز که حتما گاز را خاموش کنید و شیلنگ و بس و کلیه وسایل جانبی آن را از هم باز کنید.

5 . تمامی پیچ های گاز را از هم جدا کنید و در کنار دیگر وسایل آن بسته بندی کنید.

6 . اگر هم اجاق گازهای قدیمی دارید و درب شیشه ای روی آنها است یا آن را هم جدا کنید و یا اینکه مانند درب شیشه ای قسمت جلوی اجاق گاز با کارتن یا وسیله ای نرم و با استفاده از چسب بپوشانید.

بسته بندی اجاق گاز

بسته بندی اجاق گاز

اما نکاتی را هم راجع به بسته بندی مایکروفر بیان کنیم :

مایکرو فر هم چون اندازه آن کوچک است قطعا بسته بندی و جابجایی آن نسبت به اجاق گاز بسیار راحت تر است پس میتوان آن را در کارتن خود قرار دهید و یا اینکه از کارتن دیگری استفاده کنید.

1 . سیم آن را جمع کنید و با یک نوار ببندید.

2 . تمامی وسایل و سینی داخل آن را بیرون بیاورید.

3 . صفحه شیشه ای جلوی آن را با وسیله ای محکم بپوشانید.

4 .سپس آن را که در کارتن بسته بندی میکنید یک تکه فیبر روی مایکروفر قرار دهید تا اگر وسیله ای را روی آن قرار دادید محکم باشد و مانع از آسیب های احتمالی به مایکروفر گردد.

بسته بندی مایکروفر
بسته بندی مایکروفر

اینها نکاتی ساده و پیش پا افتاده بودند که هر کسی ممکن بود این نکات را بداند و در حین جابجایی از آنها استفاده کند اما ما خواستیم که آن را توضیح دهیم که اگر لازم بود حتما آنها را به کار گیرید . شرکت های باربری و اتوبار از جمله باربری شهرستان متخصص در امر بسته بندی و جابجایی هر نوع وسیله نقلیه ای به صورت شبانه روزی آماده ارائه هر نوع خدمتی به شما هموطنان عزیز میباشد پس از طریق شماره تماس 09127906652 با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
سه شنبه, 23 4 776 15:42

بهترین نحوه بسته بندی لوازم منزل

نوشته شده توسط

بهترین نحوه بسته بندی لوازم منزل

نحوه بسته بندی کردن لوازم منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که اپر کوچکترین مشکلی در بسته بندی لوازم پیش آید موجب به وجود آمدن خسارت های جبران ناپذیر خواهد شد. بیشتر افراد در زمان جابجایی دوست دارند کار بسته بندی و جمع آوری لوازم خود را خودشان انجام دهند اما اکثر افراد هم به دلیل مشغله زیاد کاری خودشان قادر به جمع آوری و بسته بندی لوازم خود نیستند از این رو آن را به شرکت های باربری که برای کار اثاث کشی انتخاب کرده اند کمک میگیرند مثل اتوبار شهرستان که به صورت کاملا منظم و مرتب کار

جمع آوری

بسته بندی

حمل و نقل

کلیه لوازم منزل شما را بر عهده می گیرند.چون همانطور که در بالا هم گفتیم کار بسته بندی نیازمند تخصص خاصی است که هر کسی توانایی انجام آن را ندارد اما شرکت اتوبار شهرستان متخصص در زمینه بسته بندی و حمل لوازم منزل و اداره و ... است بنابراین ما به شما توصیه میکنیم که جهت اطمینان از سالم بودن وسایل منزل و یا هر لوازم دیگری آن را به متخصصان ما بسپارید.مثلا ممکن است شما خودتان بخواهید یخچال و یا مبلمان یا هر وسیله دیگری که هم با ارزش و سنگین باشد و هم برقی باشد را خود بسته بندی و جابجا کنید و اگر در این زمینه تبحر کافی را نداشته باشید و وسایلتان آسیبی ببیند در واقع یک اسباب کشی ناگوار و سرشار از استرس را پیش رو خواهید داشت.

در اینجا ما میخواهیم بهترین نوع بسته بندی را برای شما عزیزان بیان کنیم

1 . همیشه سعی کنید قبل از بسته بندی وسایل را از هم تفکیک کنید مثلا لوازمی که کمتر استفاده میشود را زودتر بسته بندی کنید ودر جایی از منزل به صورت مرتب و منظم بچینید.

2 . سپس وسایلی را که بیشتر استفاده میکنید را بسته بندی و دم دست نگه دارید و با یک برچسب هم وسایل ضروری و غیر ضروری را از هم جدا کنید.

3 . حین بسته بندی هم این نکته را به خاطر داشته باشید که اولا وسایلی که اندازه و حجم آنها کوچک است ولی وزن آنها سنگین است را در کارتن های کوچک بسته بندی نکنید چون کارتن ها آنقدر استحکام ندارند که این گونه وسایل را نگه دارند در حین جابجایی ممکن است موجب آسیب دیدن وسایل شود ثانیا جای خالی کارتن ها را حتما با دستمال های کهنه و روزنامه ها پر کنید تا حین جابجایی وسایل داخل کارتن تکان نخورند.

4 . وسایل های شکستنی و وسایل حساس و برقی را هم  حتما در نایلونهای حبابدار بپیچید تا مانع شکستن آنها شوید.

5 . مورد دیگری هم که در بسته بندی مهم است این است که بعد از بسته بندی وسایل در جعبه های مخصوص و یا کارتن ها حتما به آنها چسب پهن و محکم بزنید چند دور چسب بزنید تا در حین جابجایی وسایل از داخل کارتن بیرون نریزد.

6 . حتما حتما روی هر کارتن با یک برچسب بنویسید که محتوی داخل کارتن چیست اشیا شکستنی یا غیر شکستنی یا برقی یا چوبی و یا هر وسیله دیگری از هم جدا کنید و اگر از خدمات باربری شهرستان کمک بگیرید مطمئن باشید ایمنی کامل را در امر اسباب کشی شما رعایت خواهند کرد و تا جایی که ممکن است سعی می کنند تا با حداقل آسیب رساندن کار حمل و نقل و جابجایی منزل شما را انجام دهند.

امیدواریم که با ذکر این نکات توانسته باشیم کوچکترین و کمترین کمکی را به شما عزیزان کرده باشیم و بتوانید با خیال راحت و بدون هیچ استرس و دلهره ای یک اسباب آسان , بی دغدغه و بدون دردسر را پشت سر بگذارید.

بهترین نوع بسته بندی
بهترین نوع بسته بندی

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
دوشنبه, 22 4 776 12:50

اثاث کشی با خانواده های پر جمعیت

نوشته شده توسط

اثاث کشی با خانواده های پر جمعیت

آیا جمعیت یک خانواده برای اسباب کشی زیاد باشد بهتر است یا کم؟

این سوال ممکن است ذهن خیلی ها رو به خودش مشغول کرده باشد اما بستگی دارد که از چه دیدی به قضیه نگاه کرد مثلا در خانواده ای جمعیت فراوان باعث سر در گمی و اعصاب خوردی و کلافگی اعضای خانواده میشود چون نمیتوانند کارها رو مدیریت کنند و یا اینکه هر کسی منتظر عضو دیگر خانواده است که بعضی کارها رو انجام دهد که در این صورت جمعیت زیاد در خانواده اصلا هم خوب نیست.اما در بعضی خانواده ها هم با ترتیب دادن یک لیست و انجام دادن هر کاری به عضوی از خانواده تک تک اعضا کار مربوط به خود را انجام میدهند و همه کارها نیز با نظم و ترتیب خاصی پیش می رود.در ابتدای هر اسباب کشی کسی که مدیریت کارها را بر عهده دارد باید به یک سری نکات کلیدی در اسباب کشی توجه کند مثلا :

1 . یک چک لیست و برنامه ریزی راجع به تک تک کارهایی که باید انجام شود را تهیه کند.

2 . موجودی تمامی وسایلی که در منزل قرار است جابجا شود را بنویسید.

3 . همه وسایل و مواد غذایی و ... را با کمک همدیگر بسته بندی کنند.

4 . با شرکت باربری مورد نظر(باربری شهرستان) هماهنگی های لازم را جهت حمل و نقل وسایل انجام دهند.

اسباب کشی با خانواده های پر جمعیت در اکثر مواقع استرس زا و دردسر زا است اما اگر مدیر یا سرپرست خانواده یک برنامه ریزی مرتب داشته باشد کاری شیرین و دلچسب است چون بسیاری از خانواده هایی که جمعیت 2 یا 3 نفر هستند چون خود به تنهایی قادر به جمع و جور کردن و حمل و نقل وسایل نیستند از اقوام یا همسایه ها و یا آشنایان نزدیک کمک میگیرند خوب شما وقتی خودتان جمعیت زیادی دارید چه بهتر که از افراد خانواده خود کمک بگیرید پس در اینجا جمعیت فراوان برای شما نعمت بزرگی است.خانواده هایی که جمعیت فراوان دارند قطعا یک یا چند فرزند کوچک هم دارند این مسئله ممکن است تا حدودی کار را دشوار کند چون نگهداری کردن از بچه ها در این وضعیت واقعا سخت است ولی خوبی کار این است که چون جمعیت خانواده زیاد است میتوانید یک یا دونفر از افرادی را که میتوانید قدرت و توان زیادی را برای جابجایی وسایل ندارد مسئول نگهداری از بچه ها قرار دهید.

خوبی خانواده پر جمعیت این است که هر کدام از اعضا خانواده نظر و سلیقه متفاوتی دارند و باعث می شود که همه اعضا سلایق خود را بیان کنند و در آخر کار با مشورت همدیگر هم به دنبال خانه مورد نظر خود(مقصد) بگردند و هم اینکه در همه کارها و برنامه ریزی ها با مشورت گرفتن از یکدیگر کارها را آسان تر کنند.

اما مشکل خانواده های پر جمعیت هم میتواند این باشد اینکه چون تعداد افراد خانواده زیاد هستند خوب مسلما میزان اسباب و اثاثیه شان هم زیاد است و در نتیجه هزینه باربری هم بالا میرود اما این مژده را هم به شما بدهم که شما اگر از اتوبار شهرستان کمک بگیرید میتوانید تخفیف ویژه خود را در این زمینه برای تعداد افراد خانواده خود بگیرید.

خدمات باربری شهرستان

خانواده هم پر جمعیت , هم کم جمعیت نعمت بزرگی است اگر نصیب شما شده باشد اما در هر صورت شرکت باربری شهرستان در هر زمینه ای چه با تعداد افراد زیاد و چه با تعداد افراد کم آماده یاری رساندن به شما خانواده های ایرانی است تا با تلاش فراوان خود هرچه سریعتر و ایمن تر یک اسباب کشی آسان و بی درد سر را به ارمغان آورد.پس شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس  09127906652 با همکاران ما در ارتباط باشید.

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
دوشنبه, 19 4 -2668 11:39

نحوه بسته بندی و جابجایی لوستر

نوشته شده توسط

نحوه بسته بندی و جابجایی لوستر

یک لوستر را چگونه میتوان بسته بندی کرد؟ آیا در حین جابجایی ممکن است آسیب ببیند؟مطمئن ترین راه برای بسته بندی لوستر چیست؟

اینها سوالاتی هستند که هر کسی که قصد جابجایی داشته باشد ممکن است از خود پرسیده باشد.اما ما این اطمینان را به شما می دهیم که اگر با شرکت باربری شهرستان تماس بگیرید تمام تلاش خود را  میکنیم که از راه دقیق و اصولی و با نهایت کمترین خطر لوستر و یا سایر وسایل شکستنی شما را به نحو احسن بسته بندی و با صبرو حوصله فراوان آنها را تا مقصد جابجا کنیم.

یکی از مهم ترین وسایلی که در منزل و در حین جابجایی وجود دارد لوستر و سایر لوازم شکستنی است که باید افرادی آنها را حمل کنند که آشنایی با نحوه جابجایی آنها داشته باشند مانند باربری شهرستان . بسته بندی لوستر چون شکستنی است بسیار حساس است و باید حتما در کارتن های مخصوص بسته بندی شوند و از فوم های ضربه گیر هم برای جلوگیری از شکستن آنها استفاده شود و در نحوه بسته بندی و جابجایی آن باید کاملا با صبرو تامل با آنها مواجه شد و دقت کافی را به کارببرید.در بیشتر مواقع حمل و جابجایی لوستر شاید گفت که از تمامی وسایل شکستنی و حساس منزل حساس تر است حال اگر شما بخواهید به شهر دیگری با مسافت های طولانی تر بروید مسئله سخت تر میشود و دقت بیشتری هم برای این گونه اشیا لازم است.

مطمئن ترین راه برای بسته بندی لوستر

اول کلید برق لوستر را خاموش کنید سپس چند نفر که تجربه کافی در این امر را داشته باشند لوستر را به آرامی به پایین بیاورند سپس لامپ هایی که به لوستر وصل است به آرامی از آن جدا کنید و فقط خود لوستر باقی بماند و لامپ ها جداگانه در کارتنی قرار دهید و اطراف آنها را حتما با دستمال و پارچه و یا روزنامه بپوشانید بعد خود لوستر را هم با بابل رپ و یا پلاستیک های حباب دار بپوشانید سپس به آرامی و با دقت کافی آن را در کارتن و یا جعبه بسته بندی کنید.

بعد از رسیدن به مقصد هم باز با دقت کافی که توصیه ما به شما این است که از همان کارگران خبره در این زمینه کمک بگیرید با کمک آنها لوستر و لامپ هایش را از جعبه خارج کنید و سپس با تامل فراوان لامپ ها را به آنها وصل کنید و کاملا تمیز کنید و لوستر را نصب کنید.

اتوبار و باربری شهرستان

باربری شهرستان با تمام تلاش خود و با استفاده از نیروهای مجرب و کارآمد خود در این زمینه آماده ارائه هر نوع خدمتی از جمله بسته بندی , حمل و جابجایی لوستر و سایر وسایل شکستنی و تزیینی می باشد پس از طریق شماره تماس 09127906652 با ما در ارتباط باشید.

بسته بندی لوستر
بسته بندی لوستر

 

 

 

اشتراک گزاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

آرین مطالب باربری تهران را دنبال کنید