شماره های تماس باربری تهران بزرگ.

  • مدیریت کل:09105427636

    021-22618722

     

جمعه, 03 دی 1395 13:29

باربری گیشا و اتوبار گیشا

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اتوبار گیشا و باربری گیشا

اتوبار گیشا  و باربری گیشا  بهترترین اتوباری می باشد که شما می توانید همگی کارهای بسته بندی ، ترابری ، بارچینی و چیدمان دوباره در منزل جدید را به ما بسپارید و با گمان آسان و آسوده بدون حتی کوچک ترین آزوردگی روحی نقل و مکان کنید. باربری گیشا لوازم اداری و تجاری را با بسته بندی با کارتن 5 لایه و با بکاربردن فوم - سلفون کشی در باربری محافظت کرده و خاطر پرتو می شود نام اتوبار گیشا در پهنه باربری همیشه نمونه بوده. کارگران مجرب و جوان با خوی ها خوش را از باربری گیشا بخواهید سرویس دهی اخص و با بکارگیری تجهیزات نوین و پیشرفته با بیمه و بارنامه دولتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان بوده و هنر خود را در این امر به نمایش می گذارد.

اتوبار محله ی گیشا با سابقه و تجربه ی زیادی که در امر حمل بار و اثاثیه در منطقه ی گیشا دارد می تواند نوید یک اثاث کشی خوب و مطمان را به شهوندان محترم منطقه ی گیشا بدهد .اتوبار محله ی گیشا و باربری محله ی گیشا مونه ایی از یک باربری مطمان و با تجربه است که خدماتش به صورت 24 ساعته د خدمت همشهریان ساکن در منطقه ی گیشا می باشد.

خواندن 522 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 17 دی 1395 13:18

بیمه باربری تهران بزرگ

بیمه حمل و نقل بار باربری تهران

بیمه حمل ونقل کالا یکی از خدمات باربری تهران بزرگ و اتوبار تهران بزرگ است که در جهت رفاه حال مشتریانش ارائه می نماید. بیمه باربری تهران برای تمامی حمل و نقل هایی که انجام میدهد به درخواست مشتری کالا و محموله ی شما را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خسارات بیمه باربری تهران بزرگ تمامی خسارات را بر عهده می گیرد .بنابریاین بار و کالای خود را با خیال راحت به باربری تهران بزرگ بسپارید .ما همیشه و همه جا با شما هستیم.

طراحی و بهینه سازی توسط گروه گوگل رنک

09353709932 محمدی