شماره های تماس باربری تهران بزرگ

 • مدیریت کل: 09127906652

  021-44964927

  021-44964928

  021-44961473

  021-44012105

  021-22385779

  021-22385782

  021-88107817

   

چهارشنبه, 16 فروردين 1396 20:12

موقعیت منطقه ی سعادت اباد در نقشه ی باربری سعادت اباد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

باربری سعادت اباد و شناسایی منطقه سعادت اباد

باربری سعادت اباد و اتوبار سعادت اباد با شناسایی تمام ورودی و خروجی هایی که به منطقه ی سعادت اباد منطهی می شود و اموزش و اشنایی تمام رانندگان شاغل در باربری سعادت اباد و اتوبار سعادت اباد با این ورودی و خروجی ها سعی در تسریع انجام امور حمل و نقل بار توست سامانه ی جا به جایی بار در سعادت اباد را دارد.کارشناسان ما با شناسایی موقعیت جغرافیایی این منطقه و ترسیم شماتیکی از کل منطقه ی سعادت اباد منطقه را به بخش های کلی شمال سعادت اباد ,جنوب سعادت اباد ,غرب سعادت اباد و شرق سعادت اباد تقسیم نموده اند.

این باربری برای پروژه ی شناسایی منطقه هزینه ی زیادی را متحمل شده است اما تمام این طرحح ها و هزینه ها که در باربری سعادت اباد و اتوبار سعادت اباد انجام می شود همه و همه تنها برای جلب رضایت مشتریان ما است .ما با این کار توانسته اییم که کل منطقه را به همراه تمامی راه های فرعی و اصلی و میانبرها را شناسایی کرده تا بتوانند در اسرع وقت در محل برای حمل و جا به جایی بار در سعادت اباد حاظر شوند.

تفکیک و شناسایی منطقه سعادت اباد از نظر باربری سعادت اباد عبارت است از

 از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد سعادت‌آباد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب مسیر دارد و منتهی می شود. بزرگراه یادگار پیشوا از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه واقع هستند که به منطقه ی سعادت اباد مسلط بوده و نمایی زیبا از سعادت اباد را به همراه دارد . خیابانهای سعادت آباد،۲۴ متری،علامه،سرو و وانگهی بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد محسوب می‌شوند و جزو پر ترافیکترین خیابان های سعادت اباد نصبت به سایر خیابان های منطقه است.

باربری سعادت اباد و بلوار و خیابان سعادت اباد


باربری سعادت اباد و اتوبار سعادت اباد از بلوار اصلی بهروزی آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام (اوین) متصل است. میدان کاج بعنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین و می توان گفت بزرگترین میدان بهروزی آباد در میانهٔ این بلوار واقع است. توسعهٔ سعادت آباد پس از انقلاب پنجاه و هفت شمسی و هشت سال جنگ نابرابرانه و ناعادلانه و صدالبته تحمیلی که در ان کل کشورهای اروپایی بر علیه ما به پا ایستادند شروع شد و در واقع از ابتدای دههٔ هفتاد شمسی و افزایش میزان تراکم جمعیت مهاجر تهران که به صورت فصلی و روزانه و گاها ماهیانه به تهران مهاجرت می کردند و هرکس به دلیلی بود شدت گرفت. این توسعه از بلوار اصلی سعادت آباد نخست شد و در جهت غرب به سمت دره فرحزاد و در جهت شرق به سمت دره اوین پیوستگی پیدا کرد. بطوری که در حال آماده تقریباً زمین خالی و بی استفاده در سعادت آباد وجود ندارد و توسعهٔ عمودی این محله شدت گرفته است و بر تعداد طبقات ساختمانها افزوده می‌شود.که صد البته توسعه ی شهرنشینی در امتداد بلوارها و بزرگراه های سعادت اباد امری طبیعی و غیر اجتناب است

اتوبار سعادت اباد


خیابان اصلی و یا می توان گفت شاه راه های اصلی سعادت اباد که به وسیله ی باربری سعادت اباد و اتوبار سعادت اباد شناسایی شده  در راستا شمال-جنوب می‌باشد، خیابان ۲۴ متری سعادت آباد و علامه در شرق بلوار اصلی سعادت آباد و موازی با آن و بلوار پاکنژاد و فرحزادی در غرب بلوار اصلی و موازی با آن واقع شده‌اند که این خیابان ها و بزرگراه ها به صورت همسان ترافیک را از منطقه ی شهی سعادت اباد خارج می کنند که البته این بلوار ها مورد بهره برداری برای امور حمل و نقل بار و اثاث کشی در منطقه ی سعادت اباد به وسیله ی باربری سعادت اباد و اتوبار سعادت اباد  قرار می گیرد . خیابان اصلی شرقی - غربی سعادت آباد بلوار سرو می‌باشد و بلوار دریا موازی با بلوار سرو در ضلع جنوبی خوشبختی آباد است و حتماً سعادت آباد و شهرک غرب به حساب می‌آید.

باربری سعادت اباد


تمامی این بلوار ها و خیابان ها که به وسیله ی باربری سعادت اباد شناسایی شده انند در زمان هایی که میزان ترافیک و تراکم ماشین در سعادت اباد زیاد است این باربری بهترین راه اصلی و یا فرعی را انتخاب نموده و از ان استفاده می نماید تا بار و محموله ی باری شما را در سریعترین زمان به مقصد برساند .کیفیت کار و سرعت و مدیریت زمان در باربری سعادت اباد و اتوبار سعادت اباد جزو ارکان اصلی این باربری است.شما عزیزان ساکن منطقه ی سعادت اباد می توانید بدون نگرانی از ترافیک جاده ها در سعادت اباد درخواست خدمات حمل و نقل بار را نمایید و مطمان باشید که طولی نخواهد کشید در کنارتان حاظر هستیم

خواندن 808 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 خرداد 1396 21:19